Personal

Kim Reenaas
KimReenaas

Generalsekreterare

Kansliledning

kim.reenaas@iogt.se

0733-72 62 02

Björn Jacobsen

Tf. Avdelningschef

Ekonomi och verksamhetsstöd, Kansliledning

bjorn.jacobsen@iogt.se

0730-67 59 78

Irma Kilim

Drogpolitisk chef

Drogpolitik, Kansliledning

irma.kilim@iogt.se

0733-72 62 13

Asim Repuh

Tf. Redovisningschef

Ekonomi och verksamhetsstöd

asim.repuh@iogt.se

08-672 60 03

Elisabeth Larsson

Förbundskoordinator

Kansliledning

elisabeth.larsson@iogt.se

0733-72 62 10

Ulrica Ambjörn

Chefredaktör

Tidningen Accent

ulrica.ambjorn@iogt.se

0733-72 62 51

Sofia Modigh

Utvecklingschef

Verksamhetsutveckling, Kansliledning

sofia.modigh@iogt.se

0733-72 62 30

Christer Wik
Hans-Olof Andersson

Distriktsansvarig

Verksamhetsutveckling, Kansliledning

hans-olof.andersson@iogt.se

063-13 20 45

0701-90 84 07

Johanna Andersson Hjerpe
Winnie Blom-Jensen

Projekt- och kampanjledare

Verksamhetsutveckling

winnie.blom-jensen@iogt.se

0701-90 84 61

Anna Classon

Administrativ assistent

Verksamhetsutveckling

anna.classon@iogt.se

0733-72 62 95

Eva Ekeroth
Stefan Engström

Fastighetschef

Ekonomi och verksamhetsstöd

stefan.engstrom@iogt.se

0733-72 63 30

Jörgen Garheden

Fastighetssamordnare

Ekonomi och verksamhetsstöd

jorgen.garheden@iogt.se

08-672 60 99

Britt-Marie Johansson

Distriktsansvarig

Verksamhetsutveckling, Kansliledning

britt-marie.johansson@iogt.se

0733-72 62 57

Emil Juslin

Politisk sekreterare i EU-frågor

Drogpolitik

emil.juslin@iogt.se

+32 470 57 64 19

Shamsa Karimi

Redovisningsekonom

Ekonomi och verksamhetsstöd

shamsa.karimi@iogt.se

0733-13 17 39

Per Leimar

Politisk sekreterare, alkoholfrågor

Drogpolitik

per.leimar@iogt.se

08-672 60 17

0733-72 62 17

Robert Lindh

Projekt- och kampanjledare

Verksamhetsutveckling

robert.lindh@iogt.se

08-672 60 19

0733-72 62 19

Lizzette Masterson

Arkiv och kontorssamordnare

Ekonomi och verksamhetsstöd

lizzette.masterson@iogt.se

0701-90 84 03

Vahida Mehinovic

Ekonom

Ekonomi och verksamhetsstöd

vahida.mehinovic@iogt.se

0701-90 84 08

Korin Omar

Medlemsutvecklare

Verksamhetsutveckling

korin.omar@iogt.se

0733-72 62 34

Emilia Pettersson

Politisk sekreterare

Drogpolitik

Rossar Svenneling Vestin

Medlemsutvecklare

Verksamhetsutveckling

rossar.vestin@iogt.se

0730-60 43 11

Patric Tengström

Medlemsutvecklare

Verksamhetsutveckling

patric.tengstrom@iogt.se

0733- 72 62 20

Alexandra Tetschet

Projekt- och kampanjledare

Verksamhetsutveckling

alexandra.tetschet@iogt.se

0733-72 63 26

Gerd Vanhanen

Lönespecialist

Ekonomi och verksamhetsstöd

gerd.vanhanen@iogt.se

0733-72 62 42

Therese Åkerhielm

Politisk sekreterare

Drogpolitik

therese.akerhielm@iogt.se

0730-96 26 68

Lisa Österman

Politisk assistent

Drogpolitik

lisa.osterman@iogt.se